Teatr ognia

Teatr Ognia to rozbudowana forma artystyczna.

Klimatyczna muzyka, choreografie kuglarsko-taneczne wykonywane z użyciem rekwizytów ogniowych oraz ledowych. Pokaz urozmaicony jest o elementy pirotechniczne, pozostawiając niezapomniane wrażenia.

Personalizowana oferta.

Swoją ofertę personalizujemy do różnych typów wydarzeń. Posiadamy również konstrukcje płonące np: płonące serce – idealna atrakcja na wesele, kochana przez Pary Młode.

To nieodłączny element wyjątkowych wydarzeń.

Pierwotnie sztuka tańca z ogniem wykonywana była przez plemiona Maorysów podczas ważnych rytuałów i ceremonii. Dziś bazując na ich spuściźnie tworzymy show sztuki współczesnej.

Elementy pokazu

🔥 Tancerze Ognia

Profesjonaliści i pasjonaci w jednym. Z wykorzystaniem płonących rekwizytów tancerze ognia prezentują specjalnie przygotowane choreografie taneczno-kuglarskie do klimatycznej muzyki.

Wykonujemy pokazy w grupie od 1 do 3 tancerzy.

🔥 Oryginalne płonące rekwizyty

W naszym asortymencie płonących rekwizytów znajdują się m.in: poiki, kije, hulahoopy, miecze oraz różnych wielkości pochodnie.

Do rozpalenia rekwizytów korzystamy z najwyższej jakości oleju parafinowego oraz nafty kosmetycznej.  Dzięki czemu ilość dymu i zapachu spalania jest znacznie ograniczona.

☄ Rekwizyty świetlne

Uzupełnieniem ognia w naszych pokazach jest efektowne światło led. Korzystamy ze sprzętu najnowszej technologii w dziedzinie kuglarstwa. Posiadamy wielokolorowe rekwizyty oraz programowalny sprzęt, który pozwala na przygotowanie programu graficznego wyświetlanego podczas pokazu. Dzięki wprawieniu takiego rekwizytu w ruch obrotowy widz zaobserwuje najróżniejsze wzory. Możemy dodać takie elementy jak logo.

Płonące serce
Pirotechnika

🧡 Płonące serce

Spraw, aby Twoje wydarzenie było niezapomniane. Płonące serce to wyjątkowy sposób na upamiętnienie np. imprezy weselnej bądź wydarzenia firmowego. Może być wykorzystane jako rekwizyt do sesji zdjęciowej dla Pary Młodej bądź gości. Masz inny pomysł jak wykorzystać takie serce? Pisz śmiało, zrealizujemy Twoje wizje.

💥 Pirotechnika sceniczna

Coś co jeszcze kiedyś było tylko dodatkiem, dziś jest nieodłącznym elementem każdego pokazu. W swoim asortymencie posiadamy m.in. flary, świece dymne oraz fontanny iskier.

Zdjęcia

Gdzie wystepujemy

festiwale

Festiwale

konferencje

Konferencje

imprezy firmowe

Imprezy firmowe

wesele

Wesela

Imprezy prywatne

Teledyski, filmy

Teledyski, filmy

Kontakt

Mateusz Koszykowski

tel: +48 725 067 464

e-mail: manipurafiredance@gmail.com

Manipura Teatr Ognia

  Gdańsk

NIP: 5842807160

Obserwuj nas na:

Zapytaj o naszą ofertę

Napisz do nas określając termin wydarzenia oraz jego charakter, 
a w ciągu 24h prześlemy kompleksową ofertę. Chętnie doradzimy, która opcja będzie najlepsza. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.